Az oldal helyes megjelenítéséhez JavaScript szükséges, amit az Ön böngészője jelenleg nem támogat!

fej: Mi Álláslehetőségek

Álláslehetőségek

Aktuális állásajánlataink

Execution desk
Online tanácsadó
Rendszerszervező
Ügyfélszolgálati munkatárs – Elektronikus Értékesítési Csatornák

Az Erste Befektetési Zrt. munkatársat keres execution desk csapatába.

Főbb Feladatok:

  • Privát bankárok és ügynökök megbízásaik teljesítése kapcsán hazai és külföldi részvény kereskedelem, warrantok, certifikátok kereskedelme
  • Leggyakrabban alkalmazott rendszerek:
    - NetBroker
    - J-Trader
    - Erste-Trader
    - EMSX (Bloomberg)
    - MMTS-I
  • Prompt és határidős részvényügyletek lebonyolítása
  • Határidős devizaügyletek, devizaváltások felvétele és rögzítése
  • Másodlagos piaci kötvény kereskedelem
  • Ügyfél számla monitoring, likvidálás
  • Függő megbízások előrögzítése és a teljesült megbízások rögzítése

Elvárások:

  • Gyorsaság és pontosság
  • Sales véna, jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, precizitás

Bemutatkozó levelet és fényképes önéletrajzot kérjük elküldeni a e-mail címre.

Az Erste Befektetési Zrt. munkatársat keres Online Tanácsadó munkakörbe.

Feladat:

  • Ügyfelek személyes tájékoztatása a tőzsde világáról
  • Ügyfelek tájékoztatása az Erste által kínált befektetési lehetőségekről
  • Ügyfelek aktivizálása
  • Ügyfelek akvirálása

Elvárásaink:

  • Jó csapatjátékos
  • Jó kommunikációs készség
  • Érdeklődés a befektetések iránt
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Befektetésekkel kapcsolatos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Könnyen teremt új kapcsolatot az Ügyfelekkel és munkatársakkal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alap és teljesítményarányos jövedelem

Feladatok:

  • üzleti és informatikai specifikációk készítése és egyeztetése
  • az IT rendszerek és a kapcsolódó üzleti folyamatok szakértői szintű ismerete
  • bizalmi és szakértői kapcsolat kialakítása az üzleti területtel
  • a tesztelési és üzemeltetési területek szakmai támogatása
  • szakmai kapcsolattartás külső és belső fejlesztőkkel
  • IT fejlesztési projektek teljes körű koordinálása

Elvárások:

  • minimum 2 év rendszerszervezői tapasztalat befektetési szolgáltatói vagy banki IT rendszerekhez kapcsolódóan
  • felsőfokú szakirányú (informatikai vagy pénzügyi) végzettség
  • szoftver fejlesztési módszertanok ismerete
  • adatbázis ismeretek (tervezés, kezelés, lekérdezés) MSSQL vagy ORACLE
  • jó modellezési készség, gyors analitikus gondolkodás
  • kiváló szó- és írásbeli kommunikációs készség
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • a .NET technológia ismerete előny

Amit nyújtani tudunk:

  • fiatal, dinamikus csapatban való munka
  • megbízható háttérrel, iparágában piacvezető cégnél történő elhelyezkedés
  • piaci átlag fölötti javadalmazás
  • sokszínű, változatos feladatkör
  • projekt jellegű munkavégzés

Rövid motivációs levelét és fényképes magyar önéletrajzát kérjük küldje a e-mail címre.

Az Erste Befektetési Zrt. ügyfélkapcsolati munkatársat keres elektronikus értékesítési üzletágába.

Feladatok:

  • Ügyfelek, érdeklődők megkeresése, motiválása
  • Ügyfélhívások kezelése, problémamegoldás
  • A kereskedési rendszerrel (NetBroker) kapcsolatos ügyek intézése

Elvárások:

  • Érdeklődés a tőzsde iránt
  • Sales gondolkodás, motiváltság

Előny:

  • Értékpapír jogi vizsga
  • Brókervizsga
  • Angol nyelvtudás
  • Befektetési szolgáltatónál illetve hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kereskedési tapasztalat

  • Versenyképes fizetés + teljesítményarányos jövedelem

Motivációs levelet és fényképes magyar nyelvű önéletrajzot kérjük elküldeni az e-mail címre.
Tárgy: Erste NetBroker